Стань одним з нас!
 

петро

Скажи мені, хто я / Dime quien soy (Сезон 1) (2020) WEBRip Ukr/Spa
Жанр: драма, трилер
Країна: Іспанія, США
Кінокомпанія / телеканал: Movistar+, Telemundo International Studios, DLO Producciones
Режисер: Едуард Кортес (Eduard Cortés)
Актори/ролі озвучують: Ірен Есколар (Irene Escolar), Оріоль Пла (Oriol Pla), П'єр Ківітт (Pierre Kiwitt), Марія Піа Кальцоне (Maria Pia Calzone), Вілл Кін (Will Keen), Пабло Деркві (Pablo Derqui), Стефан Вайнерт (Stefan Weinert) та інші.
Сюжет: Події сюжету перенесуть глядачів до Іспанії, у невелике мадридське видавництво 1998 року. Людина на ім'я Альберт Джеймс приносить товсту біографію Хав'єру, успішному видавцеві. З книги, яку він отримує, Хав'єр дізнається про бурхливу біографію своєї матері, яку він ніколи не знав – Амелію Гарайоа. Це жінка, яка, керуючись своїми ідеалами, здатна залишити все у своєму житті, щоб боротися за свободу. Але що було справді несподіванкою для Хав'єра, так це захопливе життя матері у світі шпигунства, де Амелії довелось шукати найкращий вихід із трагедій, які, здається, переслідували її протягом усього її небезпечного життя. Особиста, романтична та політична подорож Амелії як шпигуна у шляхетній справі, сповнена неймовірних переживань, любові та інтриг, зрештою завершується в Мадриді, коли вона повертається додому. Драматичний серіал «Скажи мені, хто я» розповідає історію недавньої Європи, втілену в жінці, яка ніколи не перестане розплачуватись за свої власні протиріччя.
Тривалість: 1 серія: 50:00 (цілком серій: 9)
Якість: WEBRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1024 х 576
бітрейт: 1800 кб/с
Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AAC 2.0
бітрейт: 160 кб/с
Аудіо # 2:
мова: іспанська
переклад: оригінал
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с

Перелік серій:

1.Amelia
2.Pierre
3.Anushka
4.Santiago
5.Albert
6.Max
7.Jurgens
8.Albatros
9.Friedrich
Показати повідомлення:    

Поточний час: 25-Кві 09:53

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли