Стань одним з нас!
 

Tyrust

Хазяїн (Сезон 1) (2022) WEBRip 1080p
Жанр: драма
Країна: Україна, «Основа Фільм Продакшн», 1+1, Київстар ТБ за підтримки Міністерства культури та соціальної політики України та фонду USAID.
Режисер: Тарас Ткаченко
Актори: Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Альберт Малик, Борислав Борисенко, Олег Іваниця та інші
Сюжет: Серіал "Хазяїн" – класична історія стосунків батьків і дітей на сучасний лад, адже багато проблем нині такі ж актуальні, як і в ХІХ столітті, яка створена за мотивами твору Івана Карпенка-Карого. Дівчина Соня повертається додому з навчання у Гарварді. Вдома вона відкриває для себе багато неприємних речей про роботу свого тата. Вихована в любові та повазі до батьків, вона не відразу наважується на конфлікт. Та врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння, щоб відновити справедливість. Її конфлікт із батьком – Терентієм Пузирем – поглиблюється ще й через те, що Соня не приймає нав’язаного нареченого, якого для неї обрали без її згоди. Терентій Пузир – сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його.

Тривалість: 00:46:00 серія (загалом 4)
Озвучення: оригінал
Якість: WEBRip
Відео: H264 1920x1080 4054Kbps
Аудіо: AAC 2.0ch 160Kbps

Скріншоти:

Реліз створений  9990002


Підтримати придбання матеріалу можна тут Посилання


Востаннє редаговано Tyrust (22 Вер 2022, 22:37); всього редаговано 2 разів

vad67

Не можу завантажити фільм багато днів, причина?

Tyrust

8706Не можу завантажити фільм багато днів, причина?
А хто має знати в чому ваша проблема? Якесь дивне питання. ПРИЧИНА! Шукай сам. На трекері роздачі йдуть.

vad67

Я роздаю багато фільмів, скачати не можу(((

Tyrust

Ось завантажив на гугл диск https://drive.google.com/drive/folders/133WsFBVSx5J...fRs-?usp=sharing
Вантажте і ставайте на роздачу, не будьте таким як ті п'ятнадцять що завантажили і звалили.

vad67

Дякую)

Reqwe

Дякую! Якось все незібрано та награно. Спортивний костюм і орден на ньому, їде на зустріч однокласників. Та навіть якщо у Хазяїна зовсім відсутній смак то і тоді такого не може бути. Одної серії хватило.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 21:55

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли