Стань одним з нас!
 

Anonymous

Країна (474 номери) [Журнал, Підбірка] (2012-2022) [pdf] Мова: українська
Опис:«Країна» — україномовний тижневий журнал «загального інтересу». Заснований у 2009 році підприємством ТОВ «Видавнича група «Нова інформація»,
до складу якого входять «Газета по-українськи» та інтернет-видання «Газета.ua». Перший номер журналу вийшов 27 листопада 2009.
Цільова аудиторія — мешканці великих міст віком від 20 до 50 років із вищою освітою.
Головний редактор: Володимир Рубан
Місце видання: Київ
Видавництво: ТОВ ВГ "Нова Інформація"
Формат: pdf
Кількість сторінок: 60
Офіційний сайт: http://gazeta.ua/kraina
Оцінка від себе - мабуть вже всі знають, що "Країну" я не люблю, з цілком об'єктивних, на мою думку, причин. По-перше це її дизайнер з його любов'ю до "виворотки", різного розміру шрифтів, розкидування матеріалів, зайвих виділень і такого іншого, через що більша частина журналу являє собою дизайнерську какофонію. По-друге - через рівень матеріалів, який більше пасує "Сільським вістям". Тільки в цьому журналі можна почитати про те, як в якомусь селі кінь п'є пиво, чи як Марина Павлівна на весіллі загубила труси.
Однак є два позитиви, через які берусь за його роздачу. По-перше це український продукт, по-друге там таки трапляються цікаві матеріали - здебільшого інтерв'ю та історичні нариси.
А читати чи ні - вирішуйте самі.

Обкладинки номерів

2013 №1-40;43-50

2014 №1-4;18-19;22;24;26;28;30;40;43;45;47

2015 №6-50

2016 №1-50

2017 №1-50

2018 №1-52

2019 №1-50

2020 №1-50

Увага! Торрент перезалито 11.06.2022
Додано №621-624

Увага! Нові номери додаються до роздачі не раніше, ніж за два тижні після їхнього випуску.
Ви можете оформити редакційну передплату, або придбати останній номер в кіосках чи в інтернет-магазині.

Ще одне зауваження - жоден з цих файлів не мого авторства (чесне слово - я б сканував краще), журналу у мене нема і не буде, тож я не можу гарантовано сказати, чи зможу я роздобути номери, яких не вистачає. Якщо у когось є можливість поділитися - кидайте мені, я додам в роздачу.
дякую Anonymous за додавання для роздачі номерів в форматі eBook
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 20:49

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли