Стань одним з нас!
 

sergiyko

Спіймати Кайдаша (Розширена версія) (Сезон 1) (2020) WEB-DL 1080p
Жанр: драма, комедія
Країна: Україна, ПроКіно
Режисер: Олександр Тіменко
Актори: Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк, Дарина Федіна, Юлія Врублевська
Сюжет: Сюжет лише віддалено заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я», події якої розгортаються у 1860-их роках через декілька років після скасування кріпацтва, оскільки творець серіалу Наталка Ворожбит зробила чимало змін у першоджерелі: вона перенесла події у період 2000/2010-их років та додала багато нових сюжетних ліній.
Події телесеріалу розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки, протягом 9 років у період вже після відновлення незалежності України у 1991 році. Основні сюжетні лінії телесеріалу розгортається навколо віковічної проблеми протистояння двох поколінь однієї родини — покоління батьків та дітей. Сюжет телесеріалу повнитися різними драматичними конфронтаціями між усіма членами родини, апогей чого приходить у 2014 році коли сім'ю розділяє Революція гідності. Один син Кайдашів — Лаврін — у час важких для України часів проявив україноцентричні погляди та підтримав незалежність України, пішовши добровольцем на війну захищати Україну супроти Російської агресії. Інший же син Кайдашів — Карпо — у час важких для України часів проявив російськоцентричні погляди та став прихильником Росії, звинувачуючи «майданутих» в Революції гідності та в окупації Криму та Донбасу Росією.
Тривалість: 1 серія 00:59:00 (цілком серій: 12 з 12)
Якість: WEB-DL
Озвучення: оригінал
Відео: H.264 1920х1080 5900 кб/с
Аудіо: AAC 2.0 256 кб/с
Реліз створено спеціально для Мазепа Торент!

Перелік серій:

01. Кайдаші святкують дембель молодшого сина
02. Весілля з пригодами - Карпо одружується з Мотрею
03. Мотря перетворилася в наймичку Кайдашихи
04. Лаврін знаходить дружину
05. Мотря почала війну з Лавріном за окрему хату
06. Маруся і Мотря загриміли в поліцію за переділ майна
07. Дитяче питання - Мотря божеволіє через відсутність дітей
08. Сім'я забула про день народження Кайдашихи
09. У село прийшли Новий рік і нова влада
10. Не нагулялася - Мелашка кидає чоловіка й дітей
11. Таємний роман невістки руйнує сім'ю
12. Майдан і війна розділили Семигори

Скріншоти:



Востаннє редаговано sergiyko (22 Гру 2020, 14:08); всього редаговано 2 разів

sergiyko

Торент оновлено. Відео кращої якості, без лого і реклам.

zahryp

Дуже дякую! Було приємно переглянути без мортадельок. У мене тільки питання: при перегляді на програвачі що якийсь час "скаче" зображення - так ніби відео запізнюється, а потім наздоганяє пропускаючи кілька кадрів. У тому релізі з рекламою я такого не помітив. Ви якось інакше кодували? Дякую за відповідь.

sergiyko

604Дуже дякую! Було приємно переглянути без мортадельок. У мене тільки питання: при перегляді на програвачі що якийсь час "скаче" зображення - так ніби відео запізнюється, а потім наздоганяє пропускаючи кілька кадрів. У тому релізі з рекламою я такого не помітив. Ви якось інакше кодували? Дякую за відповідь.
Я не кодував в цьому релізові, файли залито як були отримані.

zahryp

Тобто цього виправити не можна?

sergiyko

607Тобто цього виправити не можна?
Якщо ви вкажите точно на якій хвилині в якій серії є помилка, я ще раз перевірю. Вмикав декілка серій в різних місцях, глюків не помітив, може у вас залізо не тягне.

zahryp

Це добре видно в моментах коли є плавний рух. Візьмімо рух дизеля з першої серії (2:56-3:17). Приблизно на 3:00/3:05/3:10/3:16 - видно "шарпання" кадру - дизель ніби перескакує а не рухається плавно. Коли беру Ваш попередній реліз (той з рекламою і лого) такого ефекту нема - все гладко. Такі дефекти помітні і в інших місцях у всіх епізодах. Вони присутні і під час огляду на ПК і на програвачі.

sergiyko

zahryp, так були фрізи, але як на мене не дуже значні.
Торент оновлено. Наново завантажено файли, перевірені на помилки і змуксовані.

lera_lev

можна пораду? зробіть менші розміри файлів для завантаження...ну прям дичайші розміри...

sergiyko

lera_lev, є меньші розміри цього серіалу, користуйтесь пошуком.

lera_lev

841lera_lev, є меньші розміри цього серіалу, користуйтесь пошуком.
користувався. не знайшов. Саме сюди і потрапив. але вже бачу що тут діла не буде. По 40Гб завантажити а потім ще і віддати це нереально

ronnik81

Класний серіал!
Дивитись - одне задоволення.

ВільнаПташка

Українське виходить на рівень.Клас!!!

Escanor

Дуже життєвий серіал. Всім раджу хоча б 1 раз переглянути.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 20:19

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли