Стань одним з нас!
 

Anonymous

Даогопак [Книга 1-2] (2012-2013) [pdf] Мова: українська
Опис:Повнокольоровий графічний роман «Даогопак» — тритомний рисований блокбастер про пригоди козаків — характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі. Стиль малюнку — щось між коміксом та мангою.
Серія авантюрно-пригодницьких історій, розпочинається першою книгою «Даогопак: Анталійська ґастроль», яка складається з 64 сторінок. За сюжетом, три козака — Олесь Сковорода, Тарас Пересічеволя, і характерник Мозговий відправляються з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Таке завдання ставить їм кошовий Отаман. Вони мають визволити полонених козаків, яких змушують працювати на нового султана в Анталії. Але в справу втручають негадані сили та обставини. Вони несподівано зустрічаються з японською дівчинкою Арі-сан та охорнцем сина Султана. Це міняє долю молодого козака Олеся.
Примітка від мене:
1. Книжка абсолютно неформатна, 235*315 міліметрів, для повноцінного сканування потрібен сканер А3 і незворотне пошкодження палітурки книжки (як я не був обережний, але моя все одно почала розвалюватись, доведеться клеїти). Результатом невиконання цих умов стало легке розфокусування на стороні склеювання та обрізання білих полів по бокам майже під самі малюнки.
2. Оригінал сканування 1200 dpi становить 9924*14039 точок (і займає 2,5 Гб). Викладаю стиснутий до 2120*3000 точки. Кому хочеться більшого - приймаю в коментарях побажання щодо розміру
3. Оскільки книжка вартістю в 150 грн продається вже більше двох років я вважаю, що всі хто міг і хотів її вже придбали, а в часи війни навряд чи хтось вважатиме за доцільне таку покупку, натомість підтримку поширенням українська культура в кризові часи має отримувати в посиленому вигляді. Втім, у кого з'явиться бажання - її можна завжди замовити на сайті видавництва або в книгарнях, в тому числі в інтернет.

Приклади сторінок:

Автор: Максим Прасолов, Олексій Чебикін, Олег Колов
Місце видання: Київ
Видавництво: "Небесний Ключ" (Nebeskey)
Формат: pdf
Кількість сторінок: 72
Офіційний сайт: http://www.daogopak.com/
Джерело: власне сканування
Показати повідомлення:    

Поточний час: 26-Кві 02:42

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли