Стань одним з нас!
 

sergiyko

Великі вуйки (Сезон 1) (2020) WEB-DL 1080p
Жанр: cімейний, комедія, романтичний
Країна: Україна
Режисер: Мітя Шмурак і Дмитро Маніфест
Актори: Володимир Горянський (Микитюк), Назар Задніпровський — (Штефко), Юрій Горбунов (Петрук), Володимир Ніколаєнко (Бодя), Лілія Ребрик (Ірка), Наталія Корецька (Марічка), Катерина Кухар (циганка МорГо), Михайло Поплавський (міністр інфраструктури), Надія Мейхер (Галина), Анна Кошмал (Аня), Артур Логай (Андрiй), Інна Приходько (Олена), Арам Арзуманян (Ашот), Дмитро Коляденко (столичний модник), Женя Кот (коуч у тренінговому центрі) та ін..
Сюжет: У серіалі пригоди головних героїв «Останнього москаля» продовжуються в українській столиці: на Андріївському узвозі, Хрещатиком, Майданом Незалежності, київським залізничним вокзалом, а також на набережній Річкового вокзалу. Вони приїжджають до Києва за наполяганням сільського голови Василя Микитюка вибивати кошти, виділені селу Великі Вуйки на будівництво дороги до села. Адже через корумпованого чиновника право на будівництва віддають селу-конкуренту — Малим Вуйкам. Василь Микитюк вирішує зібрати делегацію та поїхати добиватися справедливості до самої столиці.
Тривалість: серія 00:25:20 (цілком серій: 16 з 16)
Якість: WEB-DL
Озвучення: оригінал
Відео: H.264 1920х1080 6000Kbps
Аудіо: AAC 2.0ch 192Kbps
Запис: sergiyko
Створено спеціально для Mazepa Torrent. Не переносити цей матеріал на інші ресурси без погодження з автором релізу.

Перелік серій:

1-16

Скріншоти:



Востаннє змінено sergiyko (6 Січ 2021, 23:55); всього редагувань: 1

Аквамен

Дякую завтра заберу на сідування

forest891

sergiyko, Дякую!

Аквамен

sergiyko
Ви не проти я викладу обидва сезони на толоці?
Джерело і хто автор запису звичайно будуть вказані

sergiyko

Я проти.

Аквамен

727Я проти.
Ваше рішення, але я вже 2 дні стою на роздачі 2 сезону, роздано 0 мб, на толоці, це хоч хтось завантажить.
Звичайно виллють спочатку відро помиїв, але завантажать

sergiyko

Я місяць роздаю цілодобово, роздачи мізер. Але якщо все переносити на толоку, то який сенс взагалі в цьому сайті? Навіщо платити за домен, сервер? Навіщо адмін налаштовував сервер та постійно модифікує трекер для кращої роботи?

Аквамен

734Я місяць роздаю цілодобово, роздачи мізер. Але якщо все переносити на толоку, то який сенс взагалі в цьому сайті? Навіщо платити за домен, сервер? Навіщо адмін налаштовував сервер та постійно модифікує трекер для кращої роботи?
Тому, що потрібна реклама, я багатьом даю посилання сюди, крім того у релізах вказую джерело мазепа торент.
і у вас залишається купа ексклюзиву якого немає на толоці

sergiyko

А чому тут не робите релізи? Бо ніхто не вантажить.
А навіщо рекламувати місце де нічого немає?
Я думаю треба створювати власний контент, оформити релізами, щоб було що запропонувати.

Повідомлення з цієї теми були виділені в окрему тему Флуд
Андрій
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 16:52

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли