Стань одним з нас!
 

Андрій

Renegade, перезавантажте торент-файл.

Renegade

2156Renegade, перезавантажте торент-файл.
напружує, що це потрібно робити кожного разу після запуску торент-клієнта...
при цьому лише перезавантаження торент-файлу не допомагає, потрібно наступне оновлення хешу.

sergiyko

Це щось аномальне у вас з клієнтом чи з системою, можливо з торентом щось не так. Я качаю, роздаю, все нормально.

Gljuk4

Дуже давно не заходив на Мазепу - но схоже що ні чого не змінилось, як було пару користувачів, так і залишилось, та і контекта нового не має - ні хто не релизить, не хто майже нічого не вантажить - шкода шо трекер майже помирає - бо зусилля одної людини - занадто мало ...

sergiyko

капітан очевидність, ще через рік зайди, взагалі буде error 404

Hoetzendorf

2617бо зусилля одної людини - занадто мало ...
То стань другою людиною!

Gljuk4

То стань другою людиною!
Це не можливо - бо релізити на два трекера - не вистачить ні часу ні терпіння - бо останнім часом дуже багато озвучок з'являється ...
капітан очевидність, ще через рік зайди, взагалі буде error 404
не міг зайти бо втратив пароль - а чомусь функція відновити пароль була чомусь не доступна

Hoetzendorf

релізити на два трекера - не вистачить ні часу ні терпіння
А хіба продублювати сюди багато часу забере? Файл релізу той самий, скріншоти також, тексти скопіювати не проблема. Я деякі релізи з гуртому перетягую сюди, все оформлення (із посиланнями аж на 3 рейтинги для аніме), + створення торент-файлу, інколи перейменування файлу(ів), скріншоти зняти + закинути на фотохостинг — на все про все як правило до півгодини.

sergiyko

Та тупо копіюється все оформлення і додається торент-файл. Хвилина часу, було б бажання.

Gljuk4

Групи
Релізери Мазепа
краще б створили Video HD Mazepa чи щось подібне - по типу як на Гуртом відео-гуртом ...
і де до речі ті релізери - не бачу ні кого крім засновника трекера ... а ті хто більш всього бовтали як і що треба робити і релізити - щось тиша ...

sergiyko

staf777, ну перепише адмін назву групи, релізерів побільшає чи релізів? Ви ж сам потім сказали, нікому релізити.

Gunter

2617Дуже давно не заходив на Мазепу - но схоже що ні чого не змінилось, як було пару користувачів, так і залишилось, та і контекта нового не має - ні хто не релизить, не хто майже нічого не вантажить - шкода шо трекер майже помирає - бо зусилля одної людини - занадто мало ...
Ну про трекер мало хто знає просто і перейшли сюди в більшості прості користувачі, а не релізери.

Gljuk4

staf777, ну перепише адмін назву групи, релізерів побільшає чи релізів? Ви ж сам потім сказали, нікому релізити.
а я ab - багато не обіцяю - но можу одне сказати - що на Мазепі релізів стане більше - якісних ремуксів це точно - даже коли знов заробить Гуртом -це ще краще - бо скопіювати оформлення і перенести сюди це пару хвилин чим заново оформляти ...
ти диви Гуртом заробив - це добре і код оформлення можна скопіювати ...


Востаннє редаговано Gljuk4 (2 Гру 2021, 19:58); всього редаговано 2 разів

sergiyko

Вже працює толока, відбій.

Gljuk4

Вже працює толока, відбій.
що відбій - а догнав тобто Гуртом працює і я знов пропаду - ще надоїм вам sergiyko ab і верніть мені будь ласка значок релізера ...
... вечором повернусь aa


Востаннє змінено Gljuk4 (2 Гру 2021, 19:58); всього редагувань: 1
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 11:54

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли