Стань одним з нас!
 

sergiyko

saharin, привіт.
Заходите в ваш профіль https://mazepa.to/profile.php?mode=viewprofile&u=3579
Тиснете обмін бонусів і отримуєте 10Гб, рейтинг підвищується і ви вантажите роздаєте далі.
В прикладі мій профіль з бонусами.

saharin

sergiyko, зробив, але це не допомогло, коли тицяю на завантажити, перекидає на сторінку з тим же повідомленням "З рейтингом 0.06 Ви не можете завантажувати нові торренти."

saharin

sergiyko, зараз ок, збільшився рейтинг, тепер є можливість завантажувати, дякую.

1985ad

Що робити, якщо у "статусі трекера" пише: "an error occurred in the secure channel support" і роздача не йде?

sergiyko

1985ad, спробуйте перекачати торент-файл. Який саме торент? Інші торенти вантажить, роздає?

1985ad

З цього трекера торенти не працюють, з інших працюють. Вдома все працює. Клієнт той самий, але різні ОС. На роботі ХР - може в ній проблема?

Darwin

Якось можна добавити під час фрілічу кількість завантаженого? В мене рейтинг не відображається

Nazgul

Darwin,
Під час фрілічу кількість завантаженого не враховується. На те він і фріліч.
Ваш рейтинг почне враховуватися після того як буде завантажено 10 GB, але не під час фрілічу.

SlightlyMadless

сІдаю але немає в списку сІдів...

Nazgul

___

Карбонер

Всім привіт.
Чи не планується збільшити шрифт на сайті? Погано видно опис та коментарі, дрібні написи.

Graf_Vladyslav

97039Всім привіт.
Чи не планується збільшити шрифт на сайті? Погано видно опис та коментарі, дрібні написи.
Я зі своїм поганим зором без окулярів все прекрасно бачу і можу прочитати. (Натискаєте CTRL + коліщатко вгогу і буде Вам більший шрифт)
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 15:05

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли