Стань одним з нас!
 

sergiyko

Номери (2020) WEB-DL 1080p
Жанр: драма, фантастика
Країна: Україна, Польща, Франція, Чехія
Режисер: Ахтем Сейтаблаєв, Олег Сенцов
Актори: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черников, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Віктор Андрієнко
Сюжет: Розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу, робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?
IMDB 5,1 (113 голосів)
Тривалість: 01:42:00
Якість: WEB-DL
Озвучення: оригінал
Відео: H.264 1920х1036 4500Kbps
Аудіо: AAC 5.1ch 256Kbps
Якщо Ви бажаєте підтримати українське - після перегляду, придбайте його ліцензійний перегляд.
Підтримаймо вітчизняне кіно!

https://sweet.tv/movie/20972-nomeri

Скріншоти:

Реліз створений  9990002



Востаннє змінено sergiyko (19 Січ 2021, 02:39); всього редагувань: 1

Тему було перенесено з форуму Анонси на форум Українські фільми HD, UHD
sergiyko

Hoetzendorf

IMDB 5,1 (113 голосів)

Tarabykin

830
Добрий день!
Намагаюсь скачати "номери" 3 тиждень
можете якось зарадити?)

sergiyko

2349
830
Добрий день!
Намагаюсь скачати "номери" 3 тиждень
можете якось зарадити?)
Став на роздачу.

Андрій

Tarabykin, скоріш за все ви не можете з'єднатись з пірами через сірий IP або закритий порт, почитайте тут https://naukovistudii.org.ua/5533/білий-ip/

sergiyko

Tarabykin, роздача вам пішла. Але ви не могли завантажити ще й тому що нема розавачів, 30 завантажили і втікли, якби роздавачів було більше ніж один, ви чи хтось інший легко б завантажили. Це я до того щоб і ви стояли як о мога довше на роздачі.

Tarabykin

ДЯКУЮ !!
ВАМ!!
скачав
буду стояти-роздавати

Hoetzendorf

Класна антиутопія в стилі Орвела як на мене, а не як дехто пише (не на цьому сайті) з відсилками на Біблію чи як у Кафки з Камю, яких я на щастя не читав, чи то «Догвілі», якого я на щастя не бачив і не хочу бачити, як і решту від фон Тріра.
Кінцівка мене відверто розчарувала. Можна було б і на мажорній ноті скінчити, вийшла б тоді непогана притча. Або якщо вже так, то якось логічно підвести, а не отак ляпнути тиць-гриць моя Маруся.
7/10
Акторка Агата Ларіонова раптово схожа на Лору Дерн:

Gljuk4

Як на мене до Голлівуду далеко - більш схоже на постановку в якомусь театрі - хоча задумка непогана - а ось реалізація ... дуже-дуже слабенько ...
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Кві 14:27

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли