Стань одним з нас!
 

Aleks-Kovalyov85

Форсаж 9: Нестримна сага / F9 (2021) WEB-DL 720p Ukr/Eng | Sub Eng
Жанр: бойовик, кримінал, пригоди
Країна: США, Universal Pictures, Original Film, 2021
Режисер: Джастін Лін
В ролях: Він Дізель, Джон Сіна, Мішель Родріґес, Джордана Брюстер, Тайріз Ґібсон, Крістофер Браян Бріджес, Наталі Еммануель, Шарліз Терон, Санґ Кенґ, Гелен Міррен.
Сюжет: Культова франшиза повертається! Вони завжди готові мчати без гальм, тисячі кілометрів за секунду. Часи змінюються. Домінік Торетто залягає на дно – живе спокійним життям з родиною. Та доля має на нього інші плани.
Тривалість: 02:22:51
Якість відео: WEB-DL
Озвучення: дубльоване (Line)
Відео: AVC 1248x520 3655 kb/s
Аудіо: AC3 192 kb/s 48.0 kHz - українська
Аудіо: EAC3 768 kb/s 48.0 kHz - англійська
Cубтитри: англійські

Скріншоти:



Востаннє редаговано Aleks-Kovalyov85 (2 Вер 2021, 08:34); всього редаговано 3 разів

Андрій

Робіть скріни з відео!
https://mpc-player.ru/how-to-take-a-screenshot-in-m...-player-classic/

Aleks-Kovalyov85

Виправив

Андрій

Ви не виправили. У вас скріншоти 1248 на 520, а відео інше, здається там теж помилка.

Aleks-Kovalyov85

Зробив правки, чому на сайті слабенько качаються торренти, ось наприклад я скачав слов'яни, за тиждень моєї роздачи ні разу не бачив щоб хтось качав...

Андрій

2294 чому на сайті слабенько качаються торренти, ось наприклад я скачав слов'яни, за тиждень моєї роздачи ні разу не бачив щоб хтось качав...
Згоден, слабенько. Ось декілка причин, на мою думку. Мало хто знає про наш сайт. Ми запустили роботу наприкінці ери торент-трекерів. Але не тільки на нашому трекері тихо, активність мала на всіх трекерах (стосується і трекерів сусідньої країни). Нове покоління вибирає онлайн сервіси. Особливо це видно по кількості зкачувань мультсеріалів. Батьки не заморочуються з торентами, вмикають ютуб, мегого, київстартб або нелегальні сайти, та там більшість продукту іноземною мовою.

Aleks-Kovalyov85

Так, дійсно мало хто знає, я сам випадково натрапив шукаючи торент на слов'яни (хоча і швидкість інтернету дозволяє дивитись онлайн). Також згоден і про озвучку, приємніше слухати, особливо для дітей корисно. Може ще великий вплив має рейтинг (скачав/віддав)...
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 12:40

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли