Стань одним з нас!
 

sergiyko

У зв'язку з постійними переносами моїх релізів на сайт з дебільною адміністрацією, я релізер sergiyko завершую свою діяльність в інтернеті. Краде мої релізи оце безмізке ні на що не здатне urij546724.

Iгор Вiнський

Шкода... Більше нема чого сказати. А я чекав від Вас другого сезону мультсеріялу Монсуно, хтів потім одразу усе подивитися. Що ж тоді зичу щастя-здоров'я.

Zitz

Ну й дарма скажу я вам. Деякі дов*би звідти будуть тільки радіти, мовляв бачте а я ж говорив і таке інше.
Я вважаю що треба не зважати на всяких довбнів, ні ті хто говорять, ні тих хто шкодить таким чином, а продовжувати робити далі незважаючи нінащо. Час після бану показав, що ви майже єдиний хто цим взагалі займається на постійній основі. І як там дехто говорив- що мовляв ось побачите, зявляться люди, та як бачемо так ніхто й не зявився. А значить наповнювати просто нічим. Якщо подивитись на це з іншого боку, так це погано, бо розпорошуються люди, але з іншого більше людей дізнається про сайт. Якщо чесно мене більше дратує, не те що перезаливають, а те навіщо це робиться, якби це робилось з точки зору збереження та створення додаткового джерела, то одне, але тут боюсь це робиться для банального підсирання. І ось це найбільше дратує, по суті пеляється гілка на якій сидять, а точніше люди роблять все щоб подібні релізи не зявлялись. А потім, як я вже колись говорив, дивуються, а чого це всі дивляться російською та вантажать з їх сайтів. Хоча щось останнім часом цей маразм став ще більшим, коли деякі модератори лізуть не в свої розділи і наче спеціально підривають все, плюс тупі обмеження в правилах(розділ манги), змушуючи тих не багатьох хто ще щось робить перестати це робити. Дупа якась ось і все.
Але в будь якому разі, дякую за вашу роботу, завдяки вам багато чого вдалось зберегти, а також мати змогу переглядати в майбутньому. ab

sergiyko

Підтримувати толоку, цей гнилий сайт, я не буду. Якщо адмін Мазепи чи ще хтось не запропонює якогось рішення, щоб матеріал могли отримати користувачі але не перевантажували, кіна від мене не буде.

Zitz

Якщо адмін Мазепи чи ще хтось не запропонює якогось рішення, щоб матеріал могли отримати користувачі але не перевантажували, кіна від мене не буде.
Та хто зна який варіант може бути, воно з одного боку треба щоб було доступно для завантаження, а з іншого ця проблема, а от як зробити щоб не перезаливали та могли вантажити, оце й справді питання.

ZETMAN

sergiyko, погоджуюсь з тобою! Адміни стали теж якісь притрушені там! Писав одному щоб повидаляв мої релізи бо не збереглися, відповідей не було! А як зняв реестрацію одразу отримав бан!

ZETMAN

Хотів сюди закинути що лишилося, а от тепер не знаю чи робити це!

Андрій

ZETMAN, вантажте, гірше не буде. Комусь може згодитися ваш матеріал.

ZETMAN

Андрій, Гаразд

фiцко

1831Підтримувати толоку, цей гнилий сайт, я не буду. Якщо адмін Мазепи чи ще хтось не запропонює якогось рішення, щоб матеріал могли отримати користувачі але не перевантажували, кіна від мене не буде.
вставляй у відео свій копірайт, як це роблять телеканали
і посилання на мазепа-трекер
тут маєш розробити якийсь простяцький, але приємний дизайн копірайту
а щоб складно було видалити твої копірайтні вставки, треба рандомно, через певний час, змінювати їх місце на відео

ZETMAN

фiцко, гарна ідея але може не спрацювати

фiцко

1915фiцко, гарна ідея але може не спрацювати
це не гарна ідея, а єдиний вихід у ситуації :
У зв'язку з постійними переносами моїх релізів на сайт з дебільною адміністрацією...
Краде мої релізи оце безмізке ні на що не здатне urij546724.
у sergiyk`а, як я розумію, унікальний контент, тому легенька напівпрозора реклама відео не зіпсує
все рівно, у бажаючих подивидись його відео є тільки дві альтернативи - дивитись або не дивитись
якщо через певний час по верху зображення буде бігти напівпрозорий рядок тексту "mazepa.to"
(і буде він через приблизно 5 хвилин рандомно бігти то справа-наліво, то знизу-вверх, то по діагоналі)
то видалити такий текст без значної втрати якості картинки неможливо
а викладати відео на толоці з рекламою мазепа-трекеру конфуцій не дозволить
а якщо дозволить, то вам від цього лише користь
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 23:24

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли