Стань одним з нас!
 

Myk1209

Брама (2017) WEBRip 1080p
Жанр: містика,драма,горор
Вироблено: Україна,США
Режисер: Володимир Тихий
У головних ролях: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук
Сюжет: Стрічка розповідає про сім'ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, яка товаришує з русалками. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку покинув чоловік.Несподівано їхнє розмірене життя закінчується — баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу,
що станеться найближчим часом, і якій треба запобігти...
Тривалість: 01:46:34
Якість: WEBRip
Озвучення: Оригінал
Відео: H.264 1920х820 4 274 Кб/с
Аудіо: AC3 2ch 256 кб/с

Скріншоти:



Востаннє змінено Myk1209 (24 Лют 2021, 10:47); всього редагувань: 1

pan_vasyl

Талановита актриса Ірма Вітовська, обожнюю її! =)

Myk1209

1111Талановита актриса Ірма Вітовська, обожнюю її! =)
Цілковито і повністю ЗГОДЕН!!! ;)

ЕНЕЙ.12

Щось із завантаженням зовсім кепсько, вже завтра тиждень..., ніби бачу сідера, але не вантажиться, ото в перший день як завантажив 54% (скільки було моб. інету), далі танці з бубоном?((
Розумію, що тут ще мало користувачів, тож станьте на роздачу, хто підтримує сайт чи релізер!?

volohatuy2

Класний фільм. На жаль, я його в себе не зберіг, але якщо хтось поможе знову завантажити, обіцяю виставити на постійну роздачу.

ЕНЕЙ.12

volohatuy2
Ага, якщо...))
В мене наприклад, є така звичка, що такі рідкісні і "особливо цінні" (а це український фільм, про який говорять схвально Наші культурні діячі, і медійні особи, до яких, я особисто дослухаюся) релізи зберігати, а потім за потреби поширювати, навіть навмисно їду до кабельного безлімного інету, заради таких справ...)
А тепер бачу, ще довго доведеться чекати на довантаження, з такою роздачею, і з моїм теперішнім лімітованим моб. інетом, де навіть повноцінного 3G майже немає, лише HS, на якому швидкість відвантаження така, що й за місяць (навіть цілодобово) не віддам, вже наявні в мене 54%!((

ЕНЕЙ.12

Ще й все віддане не враховується, в профілі лише 77 мб, а в мюторенті показано більше, пів ночі роздавав, "пожертвував залишками" моб. інету, й те курва, не все врахувалося??!

volohatuy2

ЕНЕЙ.12, Переходьте на інший реліз, там вже все добре.
https://mazepa.to/viewtopic.php?t=845

ЕНЕЙ.12

volohatuy2, Дякую за інформацію, але мене вже пакет моб. інету, на місяць, закінчується..., адже вже завантажив 1.86 Гб, які просто змарновані, тож тепер вже як нарахується новий пакет((
Бачу там і якість трішки краща, вже WEB-DL..., але поки-що не доля, головне, щоб сіди знову не позникали, доки почну вантажити!))
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 13:29

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли