Стань одним з нас!
 

bohdanrud

Чи з'явиться розділ для україномовних аудіокниг?

sergiyko

Коли з'являться релізери, можливо і розділи будуть. Викладайте куди підходить приблизно. Адмін створив розділи за такими ж проханнями футболу, музики. Казали що будуть релізити, в результаті пусто.

bohdanrud

1568Коли з'являться релізери, можливо і розділи будуть. Викладайте куди підходить приблизно. Адмін створив розділи за такими ж проханнями футболу, музики. Казали що будуть релізити, в результаті пусто.
Наразі виклав у розділ Soundtracks, Musicles.

Андрій

bohdanrud, ось https://mazepa.to/viewforum.php?f=76

bohdanrud

Дякую!

Knigolub

Доброго дня шановні!
Я готовий бути релізерами аудіокниг, але мені потрібна (і не тільки) покрокова інструкція або якийсь шаблон для створення і публікації релізів.

Андрій

Knigolub, принцип створення релізів тут - https://mazepa.to/viewtopic.php?t=330
Приклад шаблону -
[font="Tahoma"][size=20][b][color=blue]Кузьменко Андрій - Я, Паштєт і Армія - (2014) [AAC] - [color=#996600]Аудіокнига[/color][/color][/b][/size][/font]
[hr]
[img=right]https://i114.fastpic.ru/big/2021/0511/41/622770b654d74939272ec3d975848841.jpg[/img][/align]
[b]Мова:[/b] українська
[b]Примітка:[/b][color=red] Присутня ненормативна лексика[/color]
[hr]
[align=justify][b]Опис:[/b][i] Ця книжка - виключно чоловіча п'єса з використанням характерної військової риторики, написана відомим українським співаком Андрієм Кузьменком.
Книга "Я, Паштєт і Армія" - розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію через проблеми з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук.
Книга проникнута армійськими буднями та гумором, який підійме настрій кожному.
[/i][/align]
[b]Озвучено:[/b] Кузьменко Андрій
[hr]
[b]Кодек звуку:[/b] AAC
[b]Формат:[/b] m4a
[b]Бітрейт:[/b] 64 kb/s
[b]Кількість каналів:[/b] 2
[b]Частота дискретизації:[/b] 44.1 kHz
[hr]
[b]Тривалість (загальна):[/b] 05:05:32
[hr]
[spoiler="Коротка інформація про автора"]
[/spoiler]
Кузьменко Андрій - Я, Паштєт і Армія - (2014) [AAC] - Аудіокнига-
Мова: українська
Примітка: Присутня ненормативна лексика-Опис: Ця книжка - виключно чоловіча п'єса з використанням характерної військової риторики, написана відомим українським співаком Андрієм Кузьменком.
Книга "Я, Паштєт і Армія" - розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію через проблеми з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук.
Книга проникнута армійськими буднями та гумором, який підійме настрій кожному.
Озвучено: Кузьменко Андрій-Кодек звуку: AAC
Формат: m4a
Бітрейт: 64 kb/s
Кількість каналів: 2
Частота дискретизації: 44.1 kHz-Тривалість (загальна): 05:05:32-

Коротка інформація про автора

SoddyDrew

До речі, шановні, щось не можу вже тижня два завантажити ці книжки Кузьми. Роздайте, будь ласка, хто має реліз. В мене швидко пройде, двох, мабуть хвильок вистачить)

sergiyko

2281До речі, шановні, щось не можу вже тижня два завантажити ці книжки Кузьми. Роздайте, будь ласка, хто має реліз. В мене швидко пройде, двох, мабуть хвильок вистачить)
Поставив на завантаження, якщо лічерів більше, шанс вивантижати підвищується. В мене пішло скачування.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 09:46

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли