Стань одним з нас!
 

KINOMAN

додайте кнопку рейтингу imdb у всі релізи як на толока

Залiзяка

кнопка рейтингу imdb
Краще без усяких рейтингів, узятих зі стелі. Свій смак і голову мати треба. А рейтинг imdb - це просто випадкове число, яке тільки глядачів відверне від завантаження.

Zitz

Краще без усяких рейтингів, узятих зі стелі. Свій смак і голову мати треба. А рейтинг imdb - це просто випадкове число, яке тільки глядачів відверне від завантаження.
Можливо й так. Один фільм може мати нормальний рейтинг, а сам фільм не дуже, або навпаки занезький рейтинг, а фільм норм. Трапляється що до деяких українських фільмів/серіалів взагалі десь двацять людей може набратись(що проголосували), тому так, цей рейтинг це дуже субєктивно. Як на мене цінність цього посилання в тому, що можна глянути трохи інформації(якщо вона там є) про фільм/серіал, наприклад кількість серій в сезоні, сезонів і так далі. Ну або якщо не вдалось знайти інформацію в мережі то можна одразу за посиланням. Таке собі джерело додаткової інформації.

Hoetzendorf

Ну взагалі-то деякі користувачі, як і я наприклад, використовують такі сайти, як imdb, anidb, MyAnimeList, що є передовсім базами даних фільмів/аніме, щоби занотовувати те, що подивився чи плануєш подивитися, ну й рейтинґи ставиш суто для себе. Тому у темах релізів посилання на сторінки у базах даних вельми корисні.

gt.a

Я - "за". Кнопка необхідна, крім вищеописаного, ще і для того, щоб почерпнути детальнішу інформацію, мати змогу проглянути трейлер за одним клацанням кнопки мишки.

khaled

Кнопка рейтингу imdb
Підтримую!

Андрій

Щановні, я теж підтримую. Але потрібно написати код для цього сайту. Маю заготовку, але її треба налаштувати. Якщо є людина програміст, який зможе допомогти, прошу в приват.

Gljuk4

Як на мене можна обійтись і кнопкою Кінобази
а ось підправити б майстер оформлення релізів було б не погано ...
... на мою думку для усіх релізів HD треба додавати Медіафайл та джерело - звідки це бралось ...
і хто мені скаже як зробити спойлер - наприклад на Гуртом було
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 02:49

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли