Стань одним з нас!
 

Андрій

Що таке рейтинг?
Рейтинг це співвідношення Завантажив / Відвантажив. Тримайте Ваш рейтинг вище 1 на трекері. Не закривайте Ваш БітТорент клієнт якомога довше! В разі, якщо Ви залишились єдиним сідом (власником повної копії) на раздачі, будь ласка залишайтесь на роздачі, якщо навіть Ваш рейтинг вище 1. Сьогодні Ви допомогли комусь, завтра ктось допоможе Вам.
Співвідношення Завантажив - Відвантажив призначено для користувачів чий рейтинг нижче (1) и перевіряється трекером. Якщо рейтинг впаде нижче 0,6, вас буде попереджено, якщо меньше 0,3, ви не зможете завантажити інші релізи поки не піднімите рейтинг вище. Для цього маєте роздавати раніше завантажені торенти.
Тому намагайтесь тримати рейтинг вище 1. Після скачування залишайтесь роздавати. Завантажив сам, дай завантажити іншим.
Будь ввічливим користувачем Мазепа Торент.

audimaster

Якщо інтернет не безлімітний?

Андрій

Ми не можемо вирішити проблеми кожного. Якщо користувачі не будуть тікати відразу з роздач, нема питань. А зараз маємо щось робити, щоб спонукати людей ділитись завантаженим, такий закон торентів.

jaral

Рей...
і тут вже трекер з рейтинґом та статистикою ai

lera_lev

761Ми не можемо вирішити проблеми кожного. Якщо користувачі не будуть тікати відразу з роздач, нема питань. А зараз маємо щось робити, щоб спонукати людей ділитись завантаженим, такий закон торентів.
це не проблема кожного...це проблема сайта у цілому... коли у вас нема сервера для роздачі то немає сенсу посилатися на іншіх. Я на деяких трекерах по пів року держав роздачу... але розумію що на цьому даже завантажити неможливо...бо накидали у повітря гігобайт

Hoetzendorf

у вас нема сервера для роздачі
І не буде. Чому так — вивчи матчастину як працює протокол Bittorrent і взагалі принцип peer-to-peer файлообміну.

Андрій

lera_lev,
Перше, вам ніхто нічого не винен на цьому сайті.
Друге, політика і правила сайту визначаються людьми які платять за утримання нашого серверу. Користувачи можуть погоджуватись з ними або ні. Але це аксіома, до порушників будуть застосовані санкцїї.
Третє, ми відкриті до критики і пропозицій.
Що до ваших проблем з рейтингом, ви за день роздали 1,3гб і отримали 92 бонуси за сідування, 100 бонусів можна обміняти на 10гб. Таким чином ви відновите свій рейтинг і зможете вантажити більше як три релізи. Бонуси нараховуються коли користувач стоїть на роздачі.


Востаннє змінено Андрій (15 Жов 2023, 19:22); всього редагувань: 1

jaral

Загалом 19.73 GB 182.85 GB 0 B 1.04 GB 1677.50
то останнє мої бонуси, вони в загал не зараховуються чи 1677.50 це кілобайти?

Андрій

877
Загалом 19.73 GB 182.85 GB 0 B 1.04 GB 1677.50
то останнє мої бонуси, вони в загал не зараховуються чи 1677.50 це кілобайти?
У вашому профілі в стовпчику бонуси є слово Обмін, натискаєте і потрапляєте на цю сторінку - https://mazepa.to/profile.php?mode=bonus
Де можна обміняти бонуси на гігабайти розданого трафіку.

Viktor

де можна подивитись рейтинг?
Також тут питання розкрученості сайту щоб було багато відвідувачів які щось завантажують, адже якщо на торент не заходять то роздачі не буде хоч бі людина не виключала торент цілодобово.

Андрій

1329де можна подивитись рейтинг?
Також тут питання розкрученості сайту щоб було багато відвідувачів які щось завантажують, адже якщо на торент не заходять то роздачі не буде хоч бі людина не виключала торент цілодобово.
Рейтинг за кнопкою "Профіль" ваш тут https://mazepa.to/profile.php?mode=viewprofile&u=265
Якщо будете стояти роздавати, навіть ніхто не качатиме, отримаєте бонус, який можна обміняти на роздане і підвищити рейтинг.

Viktor

1334
1329де можна подивитись рейтинг?
Також тут питання розкрученості сайту щоб було багато відвідувачів які щось завантажують, адже якщо на торент не заходять то роздачі не буде хоч бі людина не виключала торент цілодобово.
Рейтинг за кнопкою "Профіль" ваш тут https://mazepa.to/profile.php?mode=viewprofile&u=265
Якщо будете стояти роздавати, навіть ніхто не качатиме, отримаєте бонус, який можна обміняти на роздане і підвищити рейтинг.
ДЯКУЮ!

Volodymyr78

Зареєструвався на торенті, але не можу завантажити, а відповідно і роздавати, оскільки мій початковий рейтинг відсутній. Підкажіть, можливо щось не правильно роблю.

Андрій

Рейтинг починає рахуватись після 10Гб скачаного. Можливо нема сіда, тому і не йде роздача. Зверху торента є статистика.

saharin

Ваша система рейтингу тільки шкодить трекеру.
Зареєструвався, завантажив два торента, відтоді стою на роздачі, рейтинг 0.06, більше я нічого не можу завантажувати.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 13:38

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли